• (067) 566-66-69
  • (050) 383-13-90
Документи
Установи
Карта проезда

Консультація адвоката


Як і будь-яка наука, юриспруденція також не обходиться без точних, обширних навичок і знань і вмінню правильно і своєчасно використовувати їх практично.

Важливо пам'ятати, кожен громадянин має право на захист і представлення своїх інтересів в юридичній формі. І тому адвокатпо кримінальних справах володіє правом захищати підозрюваного безпосередньо при затриманні або відразу ж після твори затримання.

Наші адвокати надають усну та письмову консультацію, виконують захист і представляють інтереси юридичних та фізичних осіб по кримінальних справах, як на стадіях попереднього слідства, так і в судових інстанціях.

Звичайно, ми радимо Вам не затягувати зі зверненням до адвоката за юридичною допомогою, тому як якщо Ви вчасно зверніться до досвідченого і кваліфікованого адвоката це дозволить Вам уникнути втрати часу і грошей, а також здійсненні юридичних помилок. Залежно від того, чим раніше Ви скористаєтеся послугами адвоката, тим адвокат якісніше здійснить доручення, щодо вашої справи і ймовірність позитивного результату буде вище.

Ви в будь-який момент можете запитати поради у наших адвокатів і задавати різні питання, щодо кримінального та кримінально-процесуального законодавства України і завжди отримати кваліфіковану і точну відповідь.

В офісі вартість усної консультації - 300 грн.

З виїздом до клієнта вартість такої ж консультації - 400 грн.