• (067) 566-66-69
  • (050) 383-13-90
Документи
Установи
Карта проезда

Вартість послуг адвоката

У сьогоднішніх умовах ринкової економіки суттєве значення заслуговує такий чинник, як оплата праці адвоката, простіше кажучи, вартість його послуг.

Тому як кожен випадок індивідуальний, то і вартість послуг адвоката обговорюється персонально на консультації з адвокатом і прямо залежить від складності кримінальної справи. Оскільки адвокат у кримінальних справах з'ясовує реальну ситуації клієнта, складність передбачуваного справи і очікуваний клієнтом результат від надання юридичних послуг, касаемо кримінальної справи.

Також адвокат має право на винагороди або гонорар, який належить йому за виконувану роботу, а також необхідний для твору відшкодувань понесених ним витрат і витрат.

Визначається сума гонорару з угоди обох сторін і може залежати від складності, обсягу та тривалості виконаної роботи, конкретно від рівня досвіду і ступеня кваліфікації адвоката, від терміновості поставлених термінів та інших обставин. І в підсумковому варіанті, вартість і може, як перевищувати, вище зазначену, так і бути нижче.